Webové stránky E-shop Pre mužov Pre ženy
Alcon
Air Optix Aqua (6 cocek)
Kód tovaru O2
Výrobca Alcon
Dostupnosť SKLADOM podľa varianty
Cena od 16.84 € s DPH
Vyberte si parametre produktu:
Dioptrie
Zakrivenie
 
Na tento produkt sa vzťahuje GARANCIA NAJLEPŠIE CENY!
Vyberáme pre Vás najpredávanejšie produkty a zlacňujeme je na najnižšej ceny na slovenskom. Našli ste inde dodávateľa, ktorý Vám tovar dodá lacnejšie? Neváhajte nás kontaktovať.
 
Popis produktu Air Optix Aqua (6 cocek)

AIR Optix (O2OPTIX) sú jedny z najpredávanejších kontaktných šošoviek firmy Ciba Vision. Pôvodný názov O2 Optix sa len zmenil na AIR Optix, ale kvalita je zachovaná a obľúbenosť AIR Optix stále stúpa. Kontaktné šošovky AIR Optix možno nosiť po dobu jedného mesiaca a ich vysoká priepustnosť kyslíka umožňuje aj príležitostné prespanie. Toto však odporúčame vždy radšej konzultovať s vaším očným špecialistom. Ako bonus obsahujú kontaktné šošovky AIR Optix aj UV filter.

Dobrým pomocníkom k starostlivosti o silikón-hydrogelové kontaktné šošovky je roztok AOSEPT plus. Má veľmi efektné čistiace schopnosti a je veľmi vhodné ním aspoň 2x týždenne kontaktné šošovky dôkladne vyčistiť. Takto ošetrené šošovky sú precizne zbavené všetkých nečistôt a usadenín. Dbajte ovšem dôsledne na to, aby nezneutralizovaný roztok neprišiel do kontaktu s okom!